Spoločnosť SKATOLO som založila v roku 2018 s jasným poslaním: prinášať ľuďom radosť prostredníctvom originálneho darčeku – škatuľa, ktorú vyskladáte na mieru a pošlete na adresu obdarovaného. Jednoducho, v priebehu pár klikov a s dobrým pocitom, že ste podporili lokálnych remeselníkov.

Celý príbeh sa začal tým, že som sa narodila do veľkej rodiny, kde sa každú chvíľu oslavujú narodeniny, meniny, svadby a krstiny. Ako oslavy pribúdali, tak nápady na originálne darčeky dochádzali a čas pri dvoch deťoch sa mi stal tak vzácnym, že som ho nechcela tráviť nakupovaním a pracným balením.
Chcela som niečo, čo presahuje kvety a predražený darčekový kôš. Moje štandardy boli vysoké: výnimočný dizajn, osobný prístup a zmysluplný produkt, ktorý sa dá jednoducho poslať človeku, ktorého chcete obdarovať. Keď som túto potrebu skúmala, zistila som, že aj iní ľudia vyhľadávali modernú a bezproblémovú skúsenosť s darovaním.


Taká však neexistovala, a tak som ju založila.

SKATOLO vám umožňuje vybrať si tématickú, vopred pripravenú variantu, alebo si vyskladať dokonalú darčekovú škatuľu pre každú príležitosť prostredníctvom e-shopu. Za každým produktom, ktorý sa v SKATOLO ukrýva je jeden veľký príbeh lokálnych firiem, ktoré dbajú na životné prostredie.

Verím, že vzťahy sú tá najkrajšia a najnežnejšia záležitosť nášho života. SKATOLO je nový spôsob obdarovania sa navzájom, cesta ako budovať a udržiavať vzťahy v 21. storočí.

Mojím odhodlaním je urobiť všetko preto, aby bolo SKATOLO dostupným a cenovo prijateľným pre všetkých, ktorí chcú rozvíjať svoje vzťahy a skladať radosť druhým.